| +48 25 758-52-52 | | | EN | DE | FR | RU

O firmie


30 lat na rynku


Polskim & zagranicznym

Setki produktów

i zadowolonych klientów

AWENTA to firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w zakresie wentylacji pomieszczeń. Od 1989 roku rozwijamy nasze produkty, starając się sprostać potrzebom i wymaganiom klientów. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju wentylatory oraz akcesoria z tworzyw sztucznych i metalu, będące nie tylko wysokiej klasy urządzeniami, ale również elementami ozdobnymi, z którymi łazienka, kuchnia, biuro czy salon nabiorą zupełnie nowego charakteru.

... Jakość nie do skopiowania ...

Dobra wentylacja


Fundamentem

Zdrowego

życia!

Zdrowie jest najwyższą wartością, dlatego przykładamy szczególną uwagę do efektywności naszych technologii. Wydajny mechanizm wentylacji gwarantuje nie tylko świeże, czyste powietrze, ale także brak zarodników, grzybów, pleśni i innych mikroorganizmów, z którymi borykamy się na co dzień w zamkniętych pomieszczeniach. Przygotowaliśmy szereg różnorodnych rozwiązań do wykorzystania w mieszkaniach prywatnych i pomieszczeniach biurowych.


Badania przyszłości


Nieustanny rozwój

oraz kontrola jakości

dla lepszego jutra

Nieustannie dążymy do rozwoju i dostarczania jeszcze lepszych, bardziej zaawansowanych i wydajniejszych technologii, które pozwolą naszym klientom cieszyć się zdrowym, świeżym powietrzem w zamkniętych pomieszczeniach. Wszystkie produkty przechodzą dokładną kontrolę jakości przed wdrożeniem ich do sprzedaży. Gwarantujemy również profesjonalny serwis i okresowe przeglądy instalacji dla zachowania niezawodności systemu przez długie lata.


Współpracujemy z klientami


Na całym świecie

Do każdego podchodzimy

indywidualnie

Współpracujemy z ponad tysiącem odbiorców w kilkudziesięciu państwach na trzech kontynentach. Nasze mechanizmy wentylacyjne montowane są w mieszkaniach prywatnych, biurach, budynkach użyteczności publicznej i wielu innych miejscach. Zawsze proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając maksymalną wydajność wentylacji. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Strona w rekonstrukcji