| +48 25 758-52-52 | | | EN | DE | FR | RU

Kariera

Zapraszamy

Do grona profesjonalistów

dołącz do

zespołu

Data publikacji: 22.04.2019

Firma AWENTA E.W.A. Chomka Sp. J. – poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Miejsce pracy: Stojadła k. Mińska Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • • Współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej w celu zwiększenia sprzedaży na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych
    • Przygotowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, wizerunkowych oraz sprzedażowych
    • Monitorowanie i analizowanie prowadzonych działań marketingowych
    • Redagowanie tekstów reklamowych, sprzedażowych, informacyjnych
    • Współtworzenie katalogów produktów, broszur oraz innych materiałów reklamowych
    • Kontakt i wsparcie marketingowe klientów krajowych oraz zagranicznych
    • Prowadzenie komunikacji oraz rozwój kanałów w mediach społecznościowych
    • Współtworzenie kampanii mailingowych z wykorzystaniem Marketing Automation
    • Współtworzenie i udoskonalanie procesów na stronie www.awenta.pl

Wymagania:

  • • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość zagadnień dotyczących reklamy i marketingu
    • Dobra znajomość realiów rynku reklamy on-line
    • Znajomość programów graficznych
    • Dobra znajomość analityki internetowej, narzędzi marketingu internetowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościach
    • Doświadczenia w tworzeniu, planowaniu i realizacji internetowych kampanii marketingowych
    • Umiejętności zarządzania projektami internetowymi
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Obsługi pakietu MS Office
    • Samodzielność, wykazywanie inicjatywy
    • Innowacyjność
    • Nastawienie na wynik

Oferujemy:

  • • Atrakcyjne zarobki
    • Praca w młodym zespole
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@awenta.pl

Firma AWENTA zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Strona w rekonstrukcji